THE 5-SECOND TRICK FOR ثبت نام تیزهوشان

The 5-Second Trick For ثبت نام تیزهوشان

The 5-Second Trick For ثبت نام تیزهوشان

Blog Article

سلام من کلاس پنجم نوبت اول سه تا خوب گرفتم ولی نوبت دوم همه خیلی خوب بودن امکان داره تیزهوشان قبول بشم ؟

سلام ثبت نام در آزمون تیزهوشان از هفتم به هشتم امکان پذیر است؟ همراه مشاور: سلام . خیر ، آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم برگزار نمیشود شکری

بیشتر بخوانید: راه های قبولی در تیزهوشان سوالات آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

با سلام و درود، در حال حاضر اختلالات سایت ثبت نامی تیزهوشان برطرف شده است؛ در صورت تمایل می توانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

نکته مهم در این مورد، توجه به شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان۱۴۰۲-۱۴۰۳ می باشد. با توجه به این که یک سری شرایط برای ثبت نام در آزمون ورودی این مدارس در نظر گرفته شده است، داوطلبان بهتر است ابتدا این موارد را مطالعه کرده و سپس اقدامات لازم جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را انجام دهند. این شرایط برای هر کدام از پایه های هفتم و دهم را هم برای شما بیان کردیم تا با آگاهی کامل نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایید.

با سلام، متاسفانه بیشتر بخوانید مشکل سامانه به صورت همگانی می باشد لذا شما در زمان های متفاوت بابت نام نویسی وارد سایت ثبت نامی شوید.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . برای مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان می تونین از طریق تلفن همراه با مشاوران ما ارتباط برقرار کنین ، عبارت سفارش پکیج مشاوره هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

من در مورد ثبت نام فرزندم دیر متوجه زمان ثبت نام شدم چگونه میتوانم ثبت نام کنم

۳سرانجام به صفحه اصلی این سایت وارد شده و باید گزینه « سمپاد پایه هفتم » را انتخاب کنید به این ترتیب تصویری به مانند شکل زیر را مشاهده می کنید.

سلام حدود نیم ساعت هستش تلاش میکنم وارد سایت بشم ولی برام بالا نمیاد مشکل از سایت هستش؟

ورود به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲

بیشتر بخوانید: برای قبولی در تیزهوشان باید چند درصد بزنیم؟ نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

با سلام و درود، در حال حاضر امکان ورود به سایت و ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد.

سلام. زمان برگزاری آزمون استعداد های درخشان هفتم چه روزی است ؟

Report this page